Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

BizneseArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Ambasada angleze ne tirane adresa

Gjithcka ne lidhje me ambasada angleze ne tirane adresa mund ta gjeni ne website e meposhtme.
Ju ftojme te vizitoni nje nga keto faqe per te mare me teper informacione dhe detaje mbi ambasada angleze ne tirane adresa.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“pershendetje! ju lutem,mund te me informoni per dokumentacionin qe duhet per te nxjerr nje vize turistike?”
Pustuar nga: besjana ne daten: 25-10-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Cfare dokumentash duhen per te aplikuar per vize”
Pustuar nga: Esi ne daten: 16-09-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje jam Elona Kadiu ju lutem mundeni te me tregon cfare dokumentash duhen per bashkim familjar dhe nje informacion per provimin e gjuhes angleze ne ambasad ......Faleminderit”
Pustuar nga: elonadeda24@gmail.com ne daten: 03-09-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje jam Elona Kadiu ju lutem mundeni te me tregon cfare dokumentash duhen per bashkim familjar dhe nje informacion per provimin e gjuhes angleze ne ambasad ......Faleminderit”
Pustuar nga: elonadeda24@gmail.com ne daten: 03-09-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje doja te dija adresen e sakte te ambasades ne tirane ku ndoodhet”
Pustuar nga: frida ne daten: 16-06-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje, Une quhem Everest Merdini me shtetesi shqiptaro- britanike. Ju lutem brenda mundesive te me tregoni se ku ndodhet Ambasada Britanike ne Tirane?.. Apo eshte akoma aty ku ka qene tek rruga Skenderbej e (ambasadave ) numer 12.Po British Council?...Shume faleminderit. Respekte Everest Merdini”
Pustuar nga: Everest Merdini ne daten: 28-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Sa zgjat pergjigjja per vize familjare per ne britanin e madhe ”
Pustuar nga: zoje bokciu ne daten: 16-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pershendetje a mund te aplikoj per pune ne angli dhe si mund te aplikoj ju faleminderit”
Pustuar nga: alket ne daten: 06-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershndetje :) dua te aplikoj per nje viz turisti per ne angli dhe dua te di cilat jan hapat qe duhet te nderrmarr per ta siguruar ate viz .. ”
Pustuar nga: Nairda ne daten: 17-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pershendetije jam nje djal nga ks kam probleme me nje se jeton ne angli kem kuror e regjistrume si kosovare esht ne shishtavec te kuksit esht e lindur ne 2011 ne durrs burri motres se saina me theike meru me 99 me drog i ban 20 mij evro e vien ne ks kurora ime ika vy se kish pas qen e martume me tjeter per meshpetu ka ardh ka ban kuror nje nuse e tyre nga peja me kathen se meren me ato sende kjo ma bajke se duhet me qen 99 jo vetum me pun po me pun te pista si vet tjetra me shku frajerav mi tregu se si ka fiet me mua apo si kam qen virgjer ajo sod kem kuror kjo ik nje vlla i burrit te motres 70 mi paund theike ikam gjet ne kontinier ne londer tjetri qet ne te zez nga belgjika a norwegjia te gjith jan te regjistrum si kosovar e ka kall shtepin kur kam dasht me apliku per viz mos me shku ne angli puna se qdo send ish dal ne shesh nese ju smerni masa e me pru para syve te mi un lo te sillna ndryshe me ata persona droga bahet fjal mashtrime kallie qdo send emer per emer kami dhan se un ato sende i urrei e kjo zguxon me me dal ne sy se e din qfar ka ban nese ka ligj ne angli keta kontrabandista duhet me u denu me at lixh qkae meritoin valmira murati surian kinxhi sutkie kinxhi parim kinxhi rufat murati me vlla i tina qet ne te zez ka shum ”
Pustuar nga: fita drenas ne daten: 07-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“persh.Jam ne Greqi dhe desha te mar nje vize per ne Angli jam me dokumenta Greke car letrsh me duhen te bej,”
Pustuar nga: reduan ne daten: 25-11-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si mjund te kerkoj dokumenta Angleze,ose si mund te kerkoj azil politik ne angli?”
Pustuar nga: gerti ne daten: 18-11-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“MI DITA jam kthye nga anglija 2muajsh kam jne problem me regjistrimin e femis kam certifikaten familjare ANGLEZE .un jetoj ne koplik malsiemalle jam qen n gjenje civile koplik por certifikata nuk ka vulen postile dhe nuk m regjistrojn femijn ju lutem mund te m sqaroni per ket problem.”
Pustuar nga: Gezim zekaj ne daten: 11-11-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“prsh ,doja tju pyesja per bashkimin familjar ,per te bere testin e gjuhes angleze ,perpara se te aplikoj per kete provim doja tju pyesja ,pasi une nuk jam shume mire ne anglisht dhe do doja te me sugjeronit ku te regjistrohem per te dhene provimin ,dhe ne qoftese mundeni mund te me orientoni se cfare pyetjesh mund te kete provimi ,faleminderit ,pres pergjigjen tuaj shume shpejt”
Pustuar nga: fatjoni ne daten: 02-10-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Peshendetje! un qe po ju shkruaj jam ELONA gjegja dhe doja te beja disa pyetje ,por nuk po gjej emalin tuaj qe ta dergoja. pyetjet e mija kane te bejne me njohjen dhe konvertim diplome .”
Pustuar nga: Elona Gjegja ne daten: 17-07-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje Shume te nderuar dhe te respektuar zonja dhe zoterinje . Une jam Zef Deja nga Shkodra , Administrator i Shoqerise " Deja - Z " shpk . Ne radhe te pare ju lutem teper shume pranoni nga une urimet me te mira dhe te sinçerta , krahas urimeve kam dhe nje pyetje : Çfare mund te sakrifikoj qe te realizoj nje takim me Ambasadorin Anglez me z Nicholas Cannon ? Mes me shpresa te medhaja jo vetem per nje pergjigje pozitive por edhe per nje takim me z Nicholas Cannon Me shume respekt te madh dhe te vecante Zef Deja Shkoder”
Pustuar nga: Zef ne daten: 17-07-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje Shume te nderuar dhe te respektuar zonja dhe zoterinje . Une jam Zef Deja nga Shkodra , Administrator i Shoqerise " Deja - Z " shpk . Ne radhe te pare ju lutem teper shume pranoni nga une urimet me te mira dhe te sinçerta , krahas urimeve kam dhe nje pyetje : Çfare mund te sakrifikoj qe te realizoj nje takim me Ambasadorin Anglez me z Nicholas Cannon ? Mes me shpresa te medhaja jo vetem per nje pergjigje pozitive por edhe per nje takim me z Nicholas Cannon Me shume respekt te madh dhe te vecante Zef Deja Shkoder”
Pustuar nga: Zef ne daten: 17-07-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Mund te fitosh burse per te studiuar ne Angli? Ne qofte se po kur duhet te dhe si duhet te aplikosh per te fituar burse shkollore ne Angli?”
Pustuar nga: kesi ne daten: 10-07-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“dua te vazhdoj studimet ne angli dhe do te doja qe te dija te gjitha hapat qe duhet te ndjek per ta arritur kete gje.Gjithashtu dhe proceduart e aplikimit”
Pustuar nga: Ina ne daten: 29-04-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje


Lista e faqeve:

ambasada angleze ne tirane adresaFletet e verdha Shqiptare
ambasada angleze ne tirane adresa me shume ne fleteteverdha.info. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.fleteteverdha.info


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Muzike dhe mp3 PopulloreMuzike dhe mp3 Popullore
Hyr tani ne mp3popullore.com dhe lexo me shume per ambasada angleze ne tirane adresa!
http://www.mp3popullore.com

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy